Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Kurumsal

Yurt Konserve üretim tesislerinde; Türk geleneksel mutfağına uygun hazır yemek üretimi gerçekleştirmektedir. Ürün yelpazesinde, Barbunya Pilaki, Yaprak Sarma, Fasulye Pilaki, Patlıcan Kızartma, Kuru Fasulye, Soslu ve Yağlı Uskumru Fileto, Haşlanmış Nohut, Fasulye, Barbunya, Mısır, Garnitür, Bezelye, Aşure vb. ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, Üretim tesislerinde tüm bu ürünlerin yanında dünyanın farklı ülkelerinin mutfağına ve damak tadına, taleplere göre özel ürünlerde üretilmektedir.

69 yılı aşan bilgi, birikim ve sektör tecrübesi ile Türkiye’de hiper, süper, discount ve yerel marketler bazında 20 bini aşan mağazaya gerek özel marka gerekse “YURT” markası ile sunulmaktadır. Bununla birlikte, USA, İngiltere, Fransa, Almanya, Avustralya, Kanada, Macaristan, Türkmenistan, Kazakistan, Azerbaycan, Kıbrıs, İran, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Etiyopya, Uganda, Irak, Suudi Arabistan, Libya gibi birçok ülkelere de ihracat yapmaya devam etmektedir.

Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetimi ve BRC Gıda güvenliği yönetimi sistemlerinin iyileştirilmesini ve sürekliliğini amaçlayan, Üretimin her aşamasında Gıda Güveliğine ve Kaliteye önem veren, tüketici sağlığını her şeyin üzerine tutan, çevreye duyarlı ve saygılı bir  anlayışla üretim yapmayı ilke edinmiştir.

KobiDirekt E-ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır